Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Riwax veevaba autopesu


Riwax® Waterless veevaba autopesu on tõhus ja keskkonnasõbralik Teie auto puhastusviis

Kas olete kunagi mõelnud sellest, kui palju vett raisatakse auto pesemisel tavameetodil ja milline mõju avaldatakse sel juhul keskkonnale, suunates keemiliselt saastetud vedelikku kanalisatsiooni.

Riwax pakub Teile ökoloogilist ja efektiivset veevaba autopesu meetodit. Riwax Waterless puhastab suurepäraselt Teie auto mustusest, säästes Teie raha ja aega ning hoides väliskeskkonda. Meie veevaba autopesu vahend aitab Teie auto nii väljastpoolt kui ka seestpoolt ainult 20 minutiga kiiresti ja kergelt puhtaks teha.

„Kuiv" autopesu tagab kvaliteetse tulemuse, seal juures Teie jalanõud ja riietus jäävad kuivaks, auto aga puhtaks ja tänulikuks!

Teie võit veevaba autopesu kasutamisel:

  • Kui Teie pesete heameelega oma autot ise, siis Teil on unikaalne võimalus teha seda garaažis või hoovis ning keskkonnasõbralikuks jääda.
  • Riwax® Waterless vahend pehmendab autokerel mustust, mis on mikrofiiber rätikuga kergesti eemaldatav ja autovärvi mittekahjustatav viis.
  • Võrreldes tavapesemisega veega, autol puuduvad pesemisjäljed.
  • Märkimisväärt on raha ja elektrienergia sääst.
  • Teil kulub umbes 300-500 ml Riwax Waterless vedeliku (sõiduautole) ja Teie auto on puhas ja läikiv

Tuleb pöörata tähelepanu ka sellele, et Riwax Waterless on universaalne pesemisvahend. See puhastab autosalongi seest ja pealispinda väljast ning kasutamisel on ohutu Teile ja teie sõidukile.

Kui olete kaasaegne rohelise mõtteviisiga inimene, siis Riwax Waterless veevaba autopesu on just Teie jaoks!

4 ese(t)

Tabel  Nimekiri 

4 ese(t)

Tabel  Nimekiri