Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Autovaha Bilt Hamber Auto-Balm 50 ml

Saadavus: Laos

11,90 €

Kiirülevaade

Korrosioonivastane kõrgläikevaha vanemale autovärvile. Teeb värvipinnad veelgi ilusamaks ning kaitseb samal ajal kivitäkete, kriimustuste ja värvidefektide eest. Soovitatav ka kroomile ja metallile.

või

Kirjeldus

Auto-Balm on ainulaadne toode, mis pakub kaitset ja läiget autovärvile ja auto kerele. Tavalised autodele mõeldud poleerid ja vahad põhinevad üldiselt looduslikel kõvadel vahadel, nagu karnauba ja montaan, kuid sünteetilised silikoonid ja vaigud on ka laialdaselt kasutatavad (kas vahaga või ilma). Kui need tooted on poleeritud nõutava sära tekitamiseks, pakuvad poleerimisest alles jäänud õhukesed kihid üldiselt väga vähe kaitset.

Auto-Balm on tuhandete tundide arengu ja testimise tulemus - sünteesitud komplekskorrosiooni pärssivate molekulide segu, mis lukustub tihedalt kokku, võimaldades neil funktsioneerida üliõhukeses, kõrge läikega kihis. Auto-Balm sulgeb värvides kapillaarpoorid ning tagab roostevastase barjääri kiviktäketele ja muudele kahjustustele autovärvil. Auto-balm kaitseb ja annab sära ka kroomile, alumiiniumile ja sulamitele.

Auto-Balm ei ole abrasiivne - kui sõiduki värv on tuhmunud või halvas seisukorras, siis on enne paigaldamist vaja kasutada kerget lõikepoleerimispastat.

Omadused:
 • Parem kaitse kui mis tahes muu vaha, poleeri või tihendajaga.
 • Annab erakordselt sügava läikega lõpptulemuse.
 • Sobib kõigile värviviimistlustele, ka alumiiniumile, sulamitele ja muudele metallidele.
 • Täidab lihvimisjäljed ja loob kristallselge välimuse.
 • Ei tekita kasutamisel absoluutselt mingit tolmu ega pulbrit.
 • Hoiab ära korrosiooni levimise kivitäkkest ja kahjustatud värvikohtadest.
 • Auto-Balmi sügav ja kaitsev sära saavutatakse ilma keemilise vahenditeta.
Pakend:
 • 250 ml Auto-Balm on varustatud ühe aplikaatori ja ühe suure mikrokiudlapiga.
 • 50 ml Auto-Balm on varustatud ühe aplikaatoriga, kuid pakendis ei ole mikrokiudlappi.

Kasutamine

Auto-Balm toodet ei tohi kasutada ilma neid juhiseid järgimata.

Enne paigaldamist:
 1. Peske sõiduk põhjalikult kuuma seebiveega, kasutage ainult soolavaba autošampooni. Ärge kasutage teisi puhastus- ja vahatooteid.
 2. Kuivatage sõiduk seemisnahkse või sünteetilise materjaliga.
 3. Auto-Balm pole abrasiivne poleerimispasta. Kui teie auto värv on tuhmunud, tundub kare või seda ei ole pikka aega poleeritud, on enne kasutamist vaja kasutada abrasiivset poleerimispastat ja/või puhastussavi. Auto-Balm vaha korrapärane kasutamine tagab kõrgläikega viimistluse ilma abrasiivsete poleeride edasise kasutamise vajaduseta.
Paigaldamine:
 1. Niisutage kaasasolevat ümmargust poleerimispatja jooksva külma vee all. Väänake välja liigne vesi - poleerimispadi peab olema niiske.
 2. Puudutage Auto-Balm pasta pinda nii, et padjale jääks väga väike kogus materjali.
 3. Kandke pastat sõidukile hoides patja pinnaga tasapinnaliselt - padjas olev niiskus määrib pinda ja võimaldab väikesel hulgal pastat pikalt laiali laotada. Kui pinnale määrimisel on näha veepiisku, siis on see liiga märg.
 4. Kasutage aplikaatorpatja ringidena liigutades (kui ettevalmistus on vajalik näituseks või poleerimisjälje eemaldamiseks, vt märkust allpool *). Kui värv on märkimisväärselt halvas seisukorras, siis peab suurendama auto-balm pasta hulka ja suurendama rõhku aplikaatorile tehes väiksemaid ringikujulisi liigutusi, nii täidab see poorse pinna ja parandab läiget, kui on mõni punkt, kus värv ei reageeri, kasutage esmalt abrasiivset lõikevedelikku või poleerimispastat.
 5. Töötamine väikestel aladel, AINULT 2-3 ruutsentimeetril korraga ärge kasutage otseses päikesevalguses ja töödelge ainult jahedat pinda. Enamik poleerimisvahendeid on abrasiivsed, mis teeb need kergesti kasutatavaks, kuid eemaldavad kasutamisel palju värvi kaitsekihti või eemaldavad selle täielikult. Pidage meeles, et erinevalt teistest pastadest ei eemaldata Auto-Balm pastat hõõrumisel lihtsalt - väikese koguse ühtlane kasutamine võimaldab hõlpsat katmist ja suurepäraseid tulemusi.
 6. Pärast auto-balm pasta kasutamist oodake mõni hetk, enne kui hõõrute pinna ühtlaselt särama. Hõõrumisel muudetakse auto-balm vastupidavaks kaitsekihiks - tolmu ei teki üldse. Kasutage hõõrumiseks kaasas olevat mikrokiust riiet. Kehvas seisukorras värvil võib märgata, et hõõrutud auto-balm pastaga loodud märg välimus ei ole täielikult ühtlane - see paraneb korduval kasutamisel, kuna kapillaarpoorid täituvad kaitsekihiga, mis loob sileda pinna.
Soovitused:
 1. Veenduge, et poleerimispadi jääks kasutamise ajal puhtaks - vajadusel peske seda autošampooniga, loputage enne jätkamist põhjalikult ja suruge liigne vesi välja. Metallide puhul ei pea poleerimispadi niiske olema.
 2. Mikrokiudlappi tuleb hõõrumise ajal sageli ümber pöörata.
 3. Nii aplikaatorpatja kui ka mikrokiudlappi saab uuesti kasutamiseks pesta. Ärge kasutage pesuloputusvahendit.
Märkus:

Kui soovite sõidukit võimalikult hästi ette valmistada, kõrvaldab auto-balm pasta kasutamine kerge ja sirge, edasi - tagasitehnika abil kõik keerised või mikrokriipsud. Ülemistel paneelidel kasutage eest taha käeliikumist. Külgpaneelidel kasutage üles-alla käeliigutusi. See meetod võimaldab auto-balm pastal täita pisikesi kriimustusi ja parandada peegeldust. Tugev hõõrumine ei ole vajalik. Abrasiivsetest poleeridest ja vahadest põhjustatud keerised ja mikrokriipsud on otseses päikesevalguses eriti märgatavad puhaste sõidukite külgedel - teid hämmastab nende ebatäiuste kõrvaldamise tulemus rakendades sellise tehnika abil auto-balm pastat.

Video

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. auto-balm-50
EAN N/A
Kaal 0.0570
Mõõdud / Maht 50 ml
Päritolumaa Suurbritannia
ADR Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.