Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Eelpesuvahend Bilt Hamber Auto-Foam 5 l

Saadavus: Laos

26,90 €

Kiirülevaade

Suure võimsusega survepesu / eelpesu koheva vahuga pesuvahend.

või

Kirjeldus

Täiusliku viimistluse saavutamiseks pole mõtet kasutada kalleid vahasid ja hermeetikuid, kui kõik pole algusest peale õigesti tehtud. Enamike värvijälgede ja ebatäpsustega tuleb kehva ettevalmistuse tõttu hiljem tegeleda ja võõrkehakahjustuste (FOD) jäljed (näiteks tahmast ja sodist tekkinud kahjustused) värvilt eemaldada. Ükskõik kui ettevaatlikud me ka poleks, teeme mõnikord vigu ja tekib kahju. Seega on mõistlik olla nii tähelepanelik ja ettevaatlik kui võimalik, alates puhastusprotsessi esimestest etappidest, mitte ainult kõige lõpus.

Auto-foam on ulatuslike ettevõttesiseste uuringute ja arenduste tulemus. See automaatvaht vähendab veelgi värvikihi kahjustumise võimalust, jättes teile kauni ja selge FOD-vaba värvi, mis on järgnevaks hoolduseks valmis.

Auto-foam on uue põlvkonna kõrgekvaliteediline, vahutav veepõhine eelpesu hooldusvahend, mis on ette nähtud sõidukite määrdunud värvide leotamiseks ja küllastamiseks enne sõiduki šampoonitamist ja värvihooldust. Auto-foam on ka õrn ja sobib kasutamiseks kõigi survepesurivahtude puhul. Tüüpilise 4% PIR-i (pinna mõju suhtarv) juures kasutades jääb automaatvaht pinnale tavaliselt 5 minutiks. Auto-foam on spetsiaalselt loodud maksimaalseks niisutamiseks, seda on kerge ka maha pesta. See ei ole loodud näiliselt vahutavaks tooteks, vaid funktsionaalseks materjaliks.

Auto-foam automaatvaht on valmistatud koos biolagunevate ühenditega, on mullas ja mustuses erakordselt sitke, kuid kahjutu üle värvida. Mittesöövitav koostis tagab, et isegi regulaarne kasutamine ei kahjusta värvisideaineid. Meie töökad pindaktiivsed ained ründavad ja tungivad läbi ka kõige paksemast porist ja mustusest, ilma et oleks vaja käsitsi sekkuda.

Pinnal seismise ajal lõhuvad ja liiguvad automaatvahu mullid süstemaatiliselt, käivitades leotavad ja puhastavad toimeained. Need neutraliseerivad maanteemustuse mõju, ühendades selle meie pindaktiivsete ainete seguga, eemaldades selle seejärel värvitud pindadelt ja kõrvaldades selle füüsiliselt ning minimeerides värvijälgedest ja märgistamisest tulenevat kahju järgneva hoolduse käigus.

Kui automaatvahu töö on tehtud, võib selle lihtsalt maha pesta, jättes puhta pinna valmis edasiseks töötlemiseks.

Väga määrdunud pindade korral suurendage lihtsalt PIR-i ja/või vahu kasutust.

Omadused:

  • Mittesöövitav
  • Tõhus kontaktivaba puhastus
  • Biolagunev

Kasutamine

Kasutage jahedal pinnal.

Lahjendage vastavalt vajadusele, et saada PIR (pinna mõjusuhe) vahemikus 1:100 kuni 5:100.

Video

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. 5ltr jerrycan auto-foam
EAN N/A
Kaal 5.0000
Mõõdud / Maht 5 l / kanister
Päritolumaa Suurbritannia
ADR Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test