Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Klienditeenindus

 • Kohaletoimetamine

  Kõiki tellimusi töödeldakse pärast ettemakse kättesaamist kahe tööpäeva jooksul SpringRiveri laos Tabasalus, Harjumaal. Transport võtab sõltuvalt Teie asukohast aega 1 kuni 3 tööpäeva. Kui saadetis on teele pandud saadame Teile e-kirja lõpliku kinnitusega ning juhised tellimuse jälgimiseks jälgimisnumbri abil. Töötame esmaspäevast reedeni, kuid mitte riigipühadel.

  Kohaletoimetamise võite tellida nii koju, tööle kui ka muule aadressile.

  Piiratud koguses väiksemad saadetised on võimalik toimetada lähimasse pakiautomaati kogu Leedus. Ilmaolude tõttu pakutakse pakiautomaati toimetamist ainult suvehooajal 15. aprillist 15. oktoobrini.

  Ohtlikku ADR märgisega kaupa transporditakse ainult kullerteenusega.

  Teie tellimusele lisatakse transpordikulud, mis kuvatakse e-poe kassas. Transporditasud sisaldavad Eesti Vabariigis kehtivat käibemaksu (20%).

  Sõltuvalt valitud transpordiviisist võib transport olla tasuta. Palun vaadake täpsema info saamiseks transporditasude tabelit.

 • Privaatsus ja turvalisus

  SpringRiveri kauplus kasutab SSL (turvasoklite kihi) tehnoloogiat, et tagada Teile võimalikult ohutu ja turvaline ostuelamus. SSL tehnoloogia võimaldab krüpteerida internetitehingute tegemise ajal Teie delikaatseid andmeid, sh paroole ja krediitkaardi numbreid. Kõik meie veebilehe vormid on kaitstud SSL-ga nii, et Teie isikuandmed oleksid kaitstud ning ei langeks pahatahtlike isikute kätte.

  Teie krediitkaardinumber ega PayPali konto ei ole meile kättesaadav. Kui Teie ost on lõpule viidud, näeme ainult Teie arve esitamise teavet, transporditeavet, tellimuse üksikasju ning Teie krediitkaardi nelja viimast numbrit.

  SpringRiver austab ja kaitseb Teie privaatsust. Me ei anna ega müü Teie isikuandmeid kellelegi.

 • Kauba tagastamine

  Juhul kui ostetud kaup on mingil põhjusel sobimatu, võib ostja taganeda müügilepingust 14 kalendripäeva jooksul pärast kauba vastuvõtmist.

  Raha makstakse tagasi ainult algses maksevormis.

  Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning algpakend peab olema säilinud.

  Ostja nõustub kandma kauba tagastamisega seotud postikulud, välja arvatud siis, kui tagastatav kaup erineb tellitust.

  Müügilepingu lõpetamisel tagastatakse ostetud kaup viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 kalendripäeva jooksul.

  Tooteid märkega „TÜHJENDUSMÜÜK“ pakutakse lõpumüügis. Tagastamine ega välja vahetamise pole nende toodete puhul võimalik.

  Kauba tagastamiseks peate toimima alljärgnevalt:

  • Saatke e-kiri aadressile sales@springriver.ee koos tellimusnumbriga ning paluge tagastust.
  • Saadame Teile juhendi, mida tagastamiseks tegema peate.
  • Pakkige saadetis(ed) ohutult algpakendisse, sh dokumendid, kasutusjuhendid jms.
  • Saatke pakk meile mis tahes sobival viisil. Palun pidage meeles, et me ei vastuta kadunud või kahjustunud pakkide eest.
  • Raha tagastatakse 14 päeva jooksul paki kättesaamisest vastavalt algsele maksemeetodile, mida kasutasite ostutellimuse eest tasumiseks.
 • Tellimine

  Pärast tellimuse tegemist kaupa ei broneerita. Müügileping loetakse sõlmituks (jõustunuks), kui tellimuse olek on muutunud „makstuks“, st ettemakse laekumisel.

  Kaupa ei broneerita automaatselt. Kõiki toiminguid teevad tööajal SpringRiveri kaupluse operaatorid.

 • Maksmine

  Maksta on võimalik pangalingi kaudu või arve alusel ülekandega ning PayPali kaudu.

  Kõik hinnad sisaldavad Eestis kehtivat käibemaksu (20%). Kui esindate EL-is registreeritud ettevõtet, millel on kehtiv käibemaksukohustuslase registreerimisnumber, siis käibemaksu lõpparvele ei lisata.