Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Korrosioonivastane vaha Bilt Hamber Dynax S50 750 ml

Saadavus: Laos

23,40 €

Kiirülevaade

Ülim korrosioonivastane vaha õõnsuste, tühimike ja pikaajalise kaitse jaoks.
või

Kirjeldus

dynax S50 on suure jõudlusega korrosioonivastane vaha, mis pakub erakordselt pikaajalist kaitset teraspindadele. See tungib keevituspragudesse ja tihendab pinna defekte. dynax S-50 moodustab pehme, pruuni vahataolise kile, mis lõhenemise korral ise paraneb. Samuti suudab see peatada olemasoleva korrosiooni ja pakkuda pikaajalist kaitset eelnevalt korrodeerunud ja korrosioonivabadele pindadele.

On tõestatud, et dynax S-50 ületab soolapihustuskatsetes ASTM B117 tingimustes oluliselt konkureerivat materjali.

dynax S-50 pehme kile on parim suletud õõnsuste jaoks, kus tekivad äärmiselt söövitavad tingimused. dynax S-50 on soovitatav ka transpordis olevate väärtuslike masinate ja komponentide, tööpinkide, vormide jms kaitsmiseks. dynax S50 saab eemaldada sobiva lahustiga. dynax S-50 ei ole ette nähtud pikaajaliseks kokkupuuteks ultraviolettvalgusega (UV).

dynax S-50 on valmistatud arenenud metallidest, mis otsivad korrosioonivastaseid molekule ja suudavad vett välja tõrjuda, nii et isegi niiskeid pindu saab kaitsta. Need samad molekulid peatavad ja takistavad korrosiooni isegi juba roostes pinnal ning omavad märkimisväärseid isetervenemisvõimeid, kui kilekiht on kahjustatud. Kuigi dynax S-50 on peamiselt õõnsuse roostekindel segu, suudab see ka korrosiooni ära hoida paljudes muda ja vett koguvates tühimikes. dynax S-50 on suurepäraste tulemustega kasutatud teraste paatide, laevade, avamererajatiste ja muude tugevalt söövitava atmosfääri all olevate teraskonstruktsioonide tühimike ja õõnsuste kaitsmiseks.

Kiirjuhend

 • Esmaklassiline pikaajaline kaitse õõnsuste, tühimike, kere, uste, pragude, masinate, paatide jms kaitsmiseks
 • Erinevalt teistest vastupidav õõnsustes leiduvatele muutlikele tingimustele
 • Isetervenev, kaitseb ka kile pragunemise korral
 • Klammerdub vertikaalsete pindade külge
 • Tõrjub niiskust
 • Eemaldab olemasoleva korrosiooni
 • Tungib sügavale äärikutesse ja keevituspragudesse
 • Lihtne kasutada - pihustab suurepäraselt
 • Nõrk lõhn
 • Läbipaistev kate pruuni tooniga
 • Hästimäärduv
 • Saadaval kasutusvalmis modulaarses sissepritsesüsteemis

Kasutamine

dynax S-50 pealekandmiseks kasutage pintslit, rulli või pihustit. Kõigi pindade põhjaliku katte tagamiseks on soovitatav pihustamine suletud õõnsustesse ja tühjadesse kohtadesse. dynax S-50 sisaldab kõrge polaarsusega korrosiooni inhibiitoreid, mis on võimelised pinna niiskust välja tõrjuma; väga märjad pinnad tuleb eelnevalt töödelda Bilt-Hamber ferrosooliga.

dynax S-50 sissepritsesüsteem ei vaja kompressorit ega lisavarustust.

dynax S-50 60 cm süvendiga sisselõikega pakk.

dynax S-50 talub laia rakendamisrõhku ja moodustab pealekandmisel sidusa kile. dynax S-50 suurendab viskoossust madalatel säilitustemperatuuridel.

Enne kasutamist on soovitatav konteiner paigutada 24 tunniks umbes 15C kraadisesse ruumi, eriti kui pihustamiseks kasutatakse madalrõhu seadmeid.

dynax S-50 tagab suurepärase kaitse paksu kile korral - eesmärk on saavutada ühtlane kuivkile paksus umbes 50 mikronit. Materjali tolerantsus kaitse tagamiseks väga õhukese kile korral muudab dynax S-50 ideaalseks valikuks, kui pinna kontrollimine pole lihtne või kui ühtlased katted pole lihtsalt võimalikud.

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. dynax-s50
EAN N/A
Kaal 0.6500
Mõõdud / Maht 750 ml / bottle
Päritolumaa Suurbritannia
ADR Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.