Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Korrosioonivastane vaha Bilt Hamber Dynax-UB 750 ml

Saadavus: Laos

26,90 €

Kiirülevaade

Auto kerele mõeldud ülitõhus korrosioonivastane vaha.
või

Kirjeldus

dynax-UB on ülitõhus korrosioonivastane vaha, mis pakub erakordselt pikaajalist kaitset teraspindadele.

dynax-UB sisaldab elastseid polümeere, mis loovad tavalistest vahakatetest tugevama ja kulumiskindlama vahakatte – see omadus võimaldab sellel vahal kaitsta sõiduki alaosa pikema aja jooksul.

Erinevalt traditsioonilisest bituumenist kruntvärvidest ei kooru dynax-UB maha. Kooruvad autoalused kattekihid püüavad vett ja hoiavad seda teraspinna vastas, kiirendades korrosiooni.

dynax-UB moodustab puutekuiva pruuni vahataolise kile.

dynax-UB suudab peatada olemasoleva korrosiooni ja pakkuda pikaajalist kaitset eelnevalt korrodeerunud ja korrosioonivabadele pindadele.

dynax UB ületab soolapihustuskatsetes ASTM B117 tingimustes oluliselt konkureerivat materjali. Soola pihustamist ei tohiks kunagi tähelepanuta jätta, kuna sõiduki alaosa ja õõnsused puutuvad talvise teesoolaga alati kokku.

Komplektis üks x 145mm pealekandmise kõrs toote kohta.

Kasutamine

dynax-UB pealekandmiseks kasutage pintslit või rulli. dynax-UB tuleks kanda kuivale pinnale, millel pole lahtist, ketendavat roostet ega kattekihti, kuigi ülipolaarsed korrosiooniinhibiitorid peatavad olemasoleva korrosiooni.

dynax-UB viskoossus varieerub temperatuuri järgi; see võib tunduda pehme teralise välimusega kuni tugev geel. Kandke pinnale 24 tunniste vahedega vähemalt 2 kihti. See esmalt krundib pinna ja võimaldab järgmistel kihtidel ehitada paksemat kilet.

dynax-UB pakub suurepärast kaitset suures kilepaksuse vahemikus. Püüdke saavutada ühtlane kuivkile paksus: umbes 80–100 mikronit.

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. 750ml-aerosol-dynax-UB
EAN 0721315283703
Kaal 0.6700
Mõõdud / Maht 750 ml / bottle
Päritolumaa Suurbritannia

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.