Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Lihvimispasta Menzerna AS 30 Heavy Cut Polish 1 kg

Saadavus: Saabumisel

14,90 €

Kiirülevaade

Eemaldab tõhusalt ja usaldusväärselt ülekattespreid, tugevaid kasutusjälgi ja lihvimisjälgi. Poleerimiskreem on eriti sobiv värskele, pehmele lakile.

Kirjeldus

Menzerna AS 30 on efektiivne poleerimiskreem. AS 30 eemaldab ülekattespreid, tugevaid kasutusjälgi ja lihvimisjälgi tõhusalt ja usaldusväärselt. Poleerimiskreem on eriti sobiv värskele, pehmele lakile. AS 30 on veepõhine poleerimiskreem ilma silikoonideta.

Kasutamine

  1. Puhastage pind enne poleerimist põhjalikult.
  2. Enne kasutamist raputage pudelit ja kandke toodet poleerimispadjale vastavas koguses. Soovitus 40 cm x 40 cm alale: a) 95 mm läbimõõduga padi: 3-4 hernesuurust tilka; b) 150 mm läbimõõduga padi: 5 hernesuurust tilka; c) 180 mm läbimõõduga padi: 6-7 hernesuurust tilka.
  3. Kasutage Menzerna Heavy Cut Foam Pad'i või Lambswool Pad'i tugevate kasutusjälgede korral. Pöörleva poleerimismasina korral kasutage Menzerna Standard Lambswool Pad'i ja orbitaalpoleerimismasina korral Menzerna Orbital Wool Pad'i.
  4. Kasutage kas pöörlevat või orbitaalset poleerimismasinat ja kasutage ristuvat kattumismeetodit. Kandke tugevat, ühtlast survet poleerides ja pikendage toodet pideva madala masina kiirusega.
  5. Alguses võib poleerimispasta tunduda veidi piimjas ja seda tuleks töödelda, kuni jääb nähtavale vaid kergelt läbipaistev/rasvane kile.

Lisainformatsioon

Tootja Menzerna
Toote art. nr. 14992.205.001
EAN N/A
Kaal 1.0500
Mõõdud / Maht 1 kg / pudel
Päritolumaa Saksamaa

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test