Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Määrdeaine Bilt Hamber Ferrosol 500 ml

Saadavus: Saabumisel

14,25 €

Kiirülevaade

Vett tõrjuv mitmeotstarbeline määrdeaine.

Kirjeldus

ferrosool on kõrgekvaliteetne määrdeaine, mis on loodud läbima tihedaid tolerantse, vabastama roostetanud osi, tõrjuma vett, taastama elektriskeeme ja pakkuma korrosioonikaitset. ferrosool sisaldab ainulaadseid molekule, mis hõõrdumise korral seonduvad elektrokeemiliselt metallpindadega, pakkudes tõhusat kulumistõket. Sõltumatud laboratoorsed testid kinnitavad ferrosooli võimet konkureerivaid tooteid massiivselt edestada.

Ferrosooli kulumisvastane võime on nii märkimisväärne, et toode sobib ideaalselt puurimiseks, koputamiseks ja tööriista eluea pikendamiseks.

ferrosool osutub hindamatuks rakendustes, kus selle suur rõhuvõime ja madal pindpinevus võimaldavad tungida muidu raskesti ligipääsetavatesse liikuvatesse osadesse ja neid määrida. Näiteks, survevalumasinate tõukurtihvtidel on ferrosooliga määrituna suur vastupidavus kulumisele ja sidumisele, vähendades seeläbi kalliks minevat tööseisakuaega.

ferrosool pakub suurepärast kaitset autode ja muude sõidukite sadade liikuvate osade kulumise ja korrosiooni eest.

Rasketööstuses kasutatavaid vintse, kette, kandvaid tihvte ja ühendusi saab hõlpsasti määrida ferrosooliga; neid kõrge koormusega rakendusi peetakse ajalooliselt muude läbitungivate määrdeainete jaoks sobimatuteks. ferrosool jätkab määrimist ka siis, kui nähtav õlikile on kadunud.

Kiirjuhend

  • ferrosooli on ohutu kasutada autoremonditöökodades, kus silikooni sisaldavad vedelikud põhjustavad värvidefekte.
  • Rasketööstuses kasutatavaid vintse, kette, kandvaid tihvte ja ühendusi saab hõlpsasti määrida ferrosooliga: neid kõrge koormusega rakendusi peetakse ajalooliselt muude läbitungivate määrdeainete jaoks sobimatuteks.
  • ferrosool jätkab määrimist ka siis, kui nähtav õlikile on kadunud.
  • ferrosool ei sisalda silikooni, ptfe, molübdeendisulfiidi ega klooritud lahusteid.
  • Pakendatud 500 ml aerosoolipudelitesse.
  • Tarnitakse raskesti ligipääsetavate kohtade jaoks mõeldud kõrrega.

Kasutamine

ferrosooli tuleb veega saastunud pindadele ohtralt peale kanda, esmane nihe toimub kiiresti. Ferrosoolkile jääk annab suurepärased korrosioonivastased omadused ja vajadusel saab seda hiljem kergete lahustitega hõlpsasti eemaldada. Enne töötlemist võtke elektriseadmed või -komponendid pistikust välja.

ferrosooli saab kasutada nätsude, liimimaterjalide, vaha ja tõrva puhastamiseks mitmetelt pindadelt, sealhulgas enamiku autotööstuse viimistlusvahenditelt, toode tuleb kanda puhastust vajavale kohale, lasta 10–20 sekundit seista, ja eemaldada ettevaatlikult pehme puuvillase lapiga.

Metallitöötluseks määrdeainena tuleks töödeldavale detailile ja tööriistale sageli ferrosooli peale lasta. Määrimiseks pihustage rikkalikult ja laske sellel pinda tungida.

Roostes ja külmunud komponentide lahtisaamiseks tuleks lasta ferrosoolil mõni minut seista, roostetanud mutreid ja polte peaks enne lahtitegemist pingutama, see “murrab” roostetanud pinnakihi.

Seadmete ja masinate määrimisel järgige alati seadme tootja soovitusi.

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. ferrosol
EAN 0721315283697
Kaal 0.4800
Mõõdud / Maht 500 ml / pudel
Päritolumaa Suurbritannia

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.