Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Makseviisid

 • Veebis tellimuse vormistamisel võite kasutada järgmisi makseviise:

  • Pangalink

   Meie ettevõte teeb koostööd veebipõhise maksesüsteemiga paysera.com. Paysera pakub teile tasu kohalike ja rahvusvaheliste elektrooniliste pangandussüsteemide kasutamise eest enamikus Euroopa riikides ja rahvusvahelistes internetimaksesüsteemides rohkem kui 180 riigis.

   Panga kaudu maksmiseks Valige makseviis "e-pangandus ". Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid Paysera süsteemi, kus saate valida soovitud panga. Seejärel järgige Paysera protseduure ja kinnitage makse. Pärast makse kinnitamist suunatakse teid tagasi meie e-poodi.

   Võtke arvesse, et mis tahes isikuandmed, mida täidate makse töötlemise ajal, ei edastata meie ettevõttele ühelgi viisil.

  • Pangaülekanne

   Ettemaksuarve saadetakse teie emaili aadressile kohe pärast tellimuse sisestamist. Makse teavet (panga nimi, IBAN, SWIFT, panga aadress) leiate lisatud arve PDF failist tellimuse kinnitus emailis.

   Kui oleme makse saanud täissummas, saadame teile lõpliku arve ja määrame tellimuse olekuks Töötlemine.

   Teil on aega 5 pangapäeva deposiidi lõpetamiseks.

  • PayPali / krediitkaardi makse

   PayPali kaudu maksmiseks on teil kaks võimalust: PayPal Express Checkout, mis võimaldab teil valida ja saata oma arve ja saatmisaadresse ilma meie checkout protsessi järgimata; või PayPal Standard Checkout, mille saate valida pärast kõigi meie checkout juhiste täitmist.

   Kasutades PayPal Express Checkout makseviisi suunatakse teid ümber PayPali veebisaidile. Kui olete juba PayPali klient, saate sisse logida oma kasutajaandmetega. Kui olete PayPali uus kasutaja, saate luua PayPali konto. Valige aadress, kuhu te soetatud tooteid soovite, ja klõpsake nuppu Jätka. Teid suunatakse tagasi meie veebisaidile, kus peate valima saateviisi ja kinnitama tellimuse. Pärast seda õnnestub tellimus ja maksmine.

   Kasutades PayPal Standard Checkout makseviisi,valige meie checkouti ajal PayPali makseviis. Pärast tellimuse kinnitamist suunatakse teid paypal.com veebilehele, kus saate sisse logida, kui teil on PayPali konto, või luua uue konto ja kinnitada makse. Pärast seda suunatakse teid tagasi meie veebilehele. Korraldus ja maksmine õnnestus.