Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Privaatsuseeskiri

Privaatsuseeskirjas sätestatakse, kuidas kasutame ja kaitseme teavet, mida Te veebilehe kasutamisel edastate, ning kinnitatakse, et oleme pühendunud Teie privaatsuse kaitse tagamisele. Juhul kui palume Teil edastada teatud teavet, mille alusel on võimalik Teid veebilehe kasutamise ajal tuvastada, võite olla kindel, et seda kasutatakse kooskõlas privaatsuseeskirjaga. Võime aeg-ajalt eeskirja uuendada, kui veebilehte värskendame. Peaksite siinset lehte aeg-ajalt külastama, et veenduda, kas olete nõus mis tahes muudatusega.

 • Kogutavad andmed

  Võime koguda järgmist teavet:

  • nimi
  • kontaktandmed, sh e-posti aadress
  • demograafiline teave, nagu sihtnumber, eelistused ja huvid
  • muu kliendiküsitluste ja/või pakkumistega seotud teave

  Ammendav loetelu meie kogutavatest küpsistest on toodud kogutavate küpsiste nimekirjas.

 • Kuidas me kogutud teavet kasutame

  Vajame teavet selleks, et saada aimu Teie vajadustest, osutada Teile paremat teenust ning eriti järgmistel põhjustel:

  • ettevõttesisene registripidamine;
  • toodete ja teenuste täiustamine;
  • aeg-ajalt võime saata reklaami sisaldavaid e-kirju uute toodete, eripakkumiste või muu teabe kohta, mis Teile huvi võib pakkuda, kasutades Teie antud e-posti aadressi;
  • aeg-ajalt võime kasutada andmeid ka selleks, et Teiega turu-uuringute eesmärgil ühendust võtta. Ühendust võtame e-posti, telefoni, faksi või posti teel. Võime kasutada teavet, et kohandada veebilehte vastavalt Teie huvidele.
 • Turvalisus

  Oleme pühendunud Teie teabe kaitse tagamisele. Selleks, et vältida volituseta ligipääsu või avaldamist, oleme rakendanud sobivaid füüsilisi, elektroonilisi ja administratiivseid protseduure, et kaitsta teavet, mida võrgus kogume.

 • Kuidas me küpsiseid kasutame

  Küpsis on väike fail, mis küsib luba, et salvestuda Teie arvuti kõvakettale. Kui olete andnud nõusoleku, siis fail salvestatakse ning küpsis aitab analüüsida veebiliiklust ning annab teada, millal mingit veebilehte külastate. Küpsised võimaldavad veebirakendustel arvestada Teiega individuaalselt. Veebirakendus kohandab enda toimingud vastavalt Teie vajadustele ja eelistustele, kogudes ja salvestades teavet Teie eelistuste kohta.

  Kasutame veebiliikluse küpsiseid, et tuvastada, milliseid veebilehte külastatakse. See aitab meil analüüsida andmeid veebilehtede külastatavusest ning parandada meie veebilehte, kohandades seda vastavalt kliendi vajadustele. Kasutame andmeid ainult statistiliseks analüüsiks, misjärel andmed kustutatakse süsteemist.

  Kokkuvõttes aitavad küpsised meil pakkuda Teile paremat veebilehte, võimaldades meil jälgida, milliseid lehekülgi peate kasulikuks ja milliseid mitte. Küpsis ei anna meile mingil viisil ligipääsu Teie arvutile ega Teid puudutavale teabele peale selle, mida olete otsustanud meiega jagada. Võite küpsised lubada või nendest keelduda. Enamik veebilehitsejaid lubavad küpsiseid automaatselt, kuid Teil on harilikult võimalik muuta enda veebilehitseja seadistusi ning soovi korral küpsistest keelduda. See võib takistada Teil meie veebilehte täies ulatuses kasutamast.

 • Lingid teistele veebilehtedele

  Meie kodulehel võib olla linke teistele huvipakkuvatele veebilehtedele. Teavitame Teid, et kui olete kasutanud linki meie veebilehelt lahkumiseks, pole meil mingit kontrolli veebilehe üle, kuhu suundunud olete. Seega ei saa me vastutada selliste veebilehtede külastamisel esitatud teabe kaitse ja privaatsuse eest ning see privaatsuseeskiri nimetatud veebilehtede suhtes ei kohaldu. Peaksite olema ettevaatlik ning tutvuma kõnealuse veebilehe privaatsuseeskirjadega.

 • Kontroll Teie isikuandmete üle

  Teil on võimalik piirata isikuandmete kogumist ja kasutust järgmistel viisidel:

  • kui Teil palutakse veebilehel täita vorm või blankett, siis otsige kastikest, kuhu klõpsates annate teada, et teavet ei kasutataks otseselt turunduse eesmärkidel;
  • kui olete eelnevalt nõustunud, et võime kasutada Teie isikuandmeid otseselt turunduseks, võite igal ajal ümber otsustada ning sellest meile kirja või e-kirja sales@springriver.ee teel teada anda.

  Me ei müü, levita ega rendi Teie isikuandmeid kolmandatele isikutele ilma Teie nõusolekuta, välja arvatud siis, kui meil on selleks seadusest tulenev kohustus. Kui soovite, võime kasutada Teie isikuandmeid Teile kolmandate isikute kohta huvipakkuva turundusalase info saatmiseks.

  Võite 1998. aasta andmekaitseseaduse alusel taotleda üksikasju enda isikuandmete kohta, mis on meie valduses. Taotluse eest peate maksma väikese tasu. Kui soovite koopiat meie valduses olevast teabest Teie kohta, palun kirjutage meile Treiali tee 2, 75312, Peetri, Harjumaa, Eesti.

  Kui arvate, et meie valduses olev teave Teie kohta on vale või ebatäielik, palun kirjutage või saatke nii kiiresti kui võimalik e-kiri eespool toodud aadressile. Parandame viivitamatult igasuguse valeks osutunud teabe.

 • Kogutavate küpsiste nimekiri

  All olevas loetelus on toodud meie kogutavad küpsised ja nendes säilitatav teave.

  Küpsise nimiKüpsise kirjeldus
  CART Seos Teie ostukorviga
  CATEGORY_INFO Lehe kategooria kohta käiv teave, mis aitab lehekülgi kiiremini kuvada
  COMPARE Tootevõrdluses olevad kaubaartiklid
  CURRENCY Teie eelistatud valuuta
  CUSTOMER Teie e-poe kliendi-ID krüpteeritud versioon
  CUSTOMER_AUTH Indikaator selle kohta, kas olete hetkel poodi sisse logitud
  CUSTOMER_INFO Krüpteeritud versioon Teie kliendirühmast
  CUSTOMER_SEGMENT_IDS Säilitab kliendi segmendi ID-d
  EXTERNAL_NO_CACHE Lipp, mis näitab, kas vahemällu salvestamine on lubatud või mitte
  FRONTEND Teie seansi ID serveris
  GUEST-VIEW Lubab külalistel tellimusi redigeerida
  LAST_CATEGORY Viimane Teie külastatud kategooria
  LAST_PRODUCT Teie viimati vaadatud toode
  NEWMESSAGE Näitab, kas uus sõnum on vastu võetud
  NO_CACHE Näitab, kas vahemälu kasutamine on lubatud
  PERSISTENT_SHOPPING_CART Link teabele Teie ostukorvi ja sirvimise ajaloo kohta, kui olete seda valikut veebilehel soovinud
  POLL Iga hääletuse ID, kus olete hiljuti osalenud
  POLLN Teave, millistel hääletustel olete osalenud
  RECENTLYCOMPARED Teie hiljuti võrreldud tooteartiklid
  STF Teave toodetest, mille kohta olete saatnud sõpradele e-kirja
  STORE Teie valitud e-poe vaade või keel
  USER_ALLOWED_SAVE_COOKIE Näitab, kas klient lubas küpsiste kasutamist
  VIEWED_PRODUCT_IDS Teie hiljuti vaadatud tooted
  WISHLIST Krüpteeritud nimekiri soovinimekirja lisatud toodetest
  WISHLIST_CNT Teie soovinimekirjas olevate kaubaartiklite arv