Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Puhastusvahend Bilt Hamber Surfex HD 5 ltr

Saadavus: Laos

30,90 €

Kiirülevaade

Kontsentreeritud mitmeotstarbeline puhastus- ja rasvaeemaldusvahend, mis on praktiliselt kõigi auto- ja majapidamispindade jaoks ohutu ning ökonoomne kasutamisel.

või

Kirjeldus

Lahustit sisaldavate rasvaeemaldusvahendite ja puhastusvahendite kasutamise ohutuse suurendamiseks on välja töötatud veepõhised materjalid.

Lahustit sisaldavate süsteemide toimivust on olnud keeruline sobitada ja kasvavad keskkonnapiirangud vastuvõetavate veepõhiste toimeainete vahemike osas on ravimpreparaatide võimet veelgi proovile pannud.

surfex HD pakub jõudlustasemeid, mis sobivad ja ületavad isegi lahustisüsteeme, kuid vastavad uusimatele biolagunevuse standarditele.

surfex HD eemaldab kõik õli- ja rasvaplekid, kuid erinevalt lahustipõhistest puhastusvahenditest puhastab lisaks ka vaevata orgaanilist või vees ladestunud sodi.

surfex HD’d saab reguleerida tugevuse järgi, et see sobiks mulla tasemega, jäädes aktiivseks vaid 1–200 osa vees kergete tööde jaoks, ja seda saab kasutada äärmiselt raskete tööde jaoks ka lahjendamata kujul.

surfex HD on soovitatav kõigi raskete auto-, äri- ja majapidamisesemete puhastamiseks.

Seda saab kasutada välis- ja sisepindadel, värvidel, valuvelgedel, rehvidel, riidel, vaipadel ja enamikul pindadel. Soovitatav on alati esmalt väikesel alal katsetada.

surfex HD’d saab pihustada, pintsli või survepesuriga peale lasta.

surfex HD ei sisalda õhu kaudu edasikanduvaid orgaanilisi ühendeid, on biolagunev, mittetoksiline ja meeldiv kasutada, ning lisaks sellele ületab selle võime eemaldada rasva- ja õlipõhiseid saasteaineid paljusid tuntud lahustipõhiseid rasvaeemaldusvahendeid.

Veepõhiste rasvaeemaldusvahendite kasutamine võimaldab reguleerida tugevust vastavalt tööle. Surfex HD’d võib lisada veele vaid 0,5%, et moodustada efektiivne puhastusvahend kergeks kasutamiseks ja suurendada tugevust, kui see on vajalik rasketööstuse jaoks.

Omadused
  • Võimas veepõhine universaalne puhastusvahend.
  • Ohutu praktiliselt kõigile auto- ja majapidamispindadele (enne kasutamist kontrollige alati kohapeal).
  • Biolagunev koostis.
  • Säästlik kasutamine kõigest 0,5% -st või ka lahjendamata.

Kasutamine

Kasutage jahedatel pindadel.

  1. Lahjendage toodet vastavalt vajadusele; 1 osa 100st kergeks puhastamiseks või kasutage määrde ja õli maksimaalseks eemaldamiseks lahjendamata kujul. surfex HD’d võib doseerida survepesu seadmetesse või rakendada käsitsi.
  2. Tõhususe suurendamiseks raskel pinnasel kandke pinnale rohkesti ja nühkige sobiva harjaga.
  3. Pärast rasvast lahtisaamist loputage hoolikalt puhta veega ja vältige vee või puhastusvahendi sattumist elektrilistesse osadesse või seadmetesse.

Enne kasutamist tuleks läbi viia väikesemahulised katsed.

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. 5ltr-jerrycan-surfex-HD
EAN 0721315283680
Kaal 5.7500
Mõõdud / Maht 5 l / kanister
Päritolumaa Suurbritannia

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test