Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Roostemuundur Bilt Hamber Hydrate 80 500 ml

Saadavus: Laos

24,90 €

Kiirülevaade

Roostemuundur, mis pakub roostetanud teraspindadele võrreldamatut kaitset. Tapab rooste kiiresti ja muundab selle keemilist. koostist. Jätab vastupidava kaitsebarjääri.

või

Kirjeldus

Korrosiooni vastu kasutatavad traditsioonilised värvid ja pinnakatted annavad ebameeldivalt lühiajalise tulemuse, sest need lihtsalt varjavad alusmaterjali ega muunda roostet põhjalikut - ebaõnnestumist näeb esmaselt kattekihi mullitamisest.

Hydrate 80 pakub tugevat kaitset roostetanud teraspindadele, selle elektrokeemiline funktsioon stabiliseerib olemasoleva korrosiooni, muundades raudoksiidid kaitsvaks metallikompleksiks, see ühendab ka pinna niiskuse ja hapnikuga, peatades korrosiooniprotsessi. Hydrate 80 töödeldud pinnad ja pinnakatted näitavad hämmastavat pikaajalist tulemust.

Hydrate 80 tagab parema stabiilse barjääri, et vältida edasist rünnakut. Rist-ühendav polümeer, mis on koostatud selleks, et tagada kõva mittehõõruv kaitse, haakub hästi metallpinnaga, mis moodustab ideaalse aluse edasiseks pinnakatteks, värvimiseks või korrosioonivastaseks vahatamiseks.

Pikaajalise kaitse seisukohast on oluline, et Hydrate 80 ei sisalda kloori, mis teadaolevalt muundub roostekonverterites söövitavaks soolhappeks, mis põhjustab värvainete või muude pinnakattevahendite punastamist ja hävitamist.

Pikaajaline jõudlus

Hydrate 80 pikaajaline toimivus on tõestatud Saksamaa TÜV organisatsiooni poolt läbi viidud sõltumatute testidega VDA 621-415 tingimustes (6 tsüklit ehk 1008 tundi), mis hõlmasid kokkupuudet kuuma soola-pihustiga, 100% suhtelist niiskust ja kuivatuskeskkonda iga 168 tundi kestva tsükliga.

Hüdraat 80 auhinnati ajakirja „Practical Classics” tiitlitega „Best Buy” ja „Product Recommended” pärast pikaajalist kohtuprotsessi, milles võrreldi seda toodet 12 teise tootega - tegelikult kasutati Hydrate80 tugevamalt korrodeerunud terasel kui konkurente ja neid siiski ületati. Hydrate 80 on kasutatud korrosiooni peatamiseks ja ennetamiseks mitmesugustes tingimustes - alates massiivsetest mereseadmetest kuni klassikaliste ja ajalooliste sõidukite restaureerimiseni. Hydrate 80 pakub usaldusväärset pikaajalist kaitset.

Omadused
 • Tõestatud pikaajaline roosteennetus osaliselt ettevalmistatud pindadel - suurendab oluliselt osaliselt puhastatud terasele rakendatud värvi eluiga.
 • Suurendab kõrgpuhastus- või muude meetoditega puhastatud terasele rakendatud pinnakatete korrosioonikaitset.
 • Kergesti kasutatav - pintsli või pihustiga.
 • Ohutu, veepõhine ja mitte tuleohtlik.
 • Jätab värvimiseks valmis pinna.
 • Tekitab ülitugeva mittehõõrutud söövitusbarjääri.
 • Pinnad ei vaja pärast kasutamist pesemist.
 • Madal viskoossus kõrvaldab korrosiooni täielikuks muundamiseks ning hõlbustab äärikute ja õmbluste läbitungimist.
 • Tõestatud sõltumatutes TUV testides autotööstuse värvimistööde katsetes.
 • Ajakirja „Practical Classic” poolt auhinnatud „Product Recommended”.

Kasutamine

 1. Nagu kõigi paranduste puhul, on oluline ka ettevalmistus: eemaldage lahtine, narmendav rooste traatharja ja liivapaberiga või sobivate elektritööristadega. Hydrate 80 toimeained peavad ulatuma terase oksüdeeriva pinnani.
 2. Puhastage ala põhjalikult ja peske tolmu ja saasteainete eemaldamiseks puhta veega. Kui ala korralikult ei reageeri, tekivad „ogad” või kalasilma-taolised vead.
 3. Raputage tugevasti ja valage piisav kogus mittemetallist nõusse, ärge valage kasutamata toodet tagasi originaalmahutisse, sel viisil ülekantud saastumine aktiveerib toote.
 4. Katke pind 30-minutilise intervalliga teistkortselt, kasutage säästlikult. Esimene kord tuleks töödelda haljastatud alad ja seejärel siluda pintslitõmmetega ühes suunas. Ülemäärast kasutamist tuleks vältida. Teine kiht tuleb asetada 90-kraadise nurga all esimesele kihile.
 5. Parimate tulemuste saamiseks jätke roostemuundur Hydrate80 24-ks tunniks, pärast mida võib kasutada viimistluskatteid. Kui on vaja kiirelt tööga jätkata, võib Hydrate 80 roostemuundurit viimistleda 3 tunni pärast ilma tulemuskadudeta.

Hydrat 80 võite paigaldada pintsliga või pihustiga, eelistatakse pintslit. Pihustamisel kandke kõigepealt pinnale kerge udukiht, ning jätke kuivama (5 –10 minutit), seejärel kandke täiskiht, vältige üleliigset. Kui roostemuunduri peale kantud kiht hakkab voolama, kasutage niisket või kuiva paberit; vältige toote mittevajalikule kohale sattumist.

Hydrate 80 kasutamine temperatuuril alla 10°C põhjustab aeglast reaktsiooniaega ja “naha” teket.

Kuna Hydrate 80 aktiveerub puhtal terasel, tuleb töödeldav ala puhastada nähtavalt korrodeerunud pinnast, see tagab teile täieliku töökindluse.

Pärast kasutamist
 1. Peske töövahendid veega.
 2. Peske käed seebi ja veega pärast kokkupuudet ning kokkupuutel silmadega peske rohke jooksva veega ja pöörduge arsti poole.Võimalusel näidake arstile pakendit.

Hydrate 80 on suurepärane alus paljude värvidele ja viimistlustoodetele. Eelistatav, kuid mitte oluline on kasutada kvaliteetset krunti enne viimistuskihtide paigaldamist. Tänu paljudele värvivalmistusviisidele ja sorteerimisprotsessidele katsetage toodete sobivust enne kasutamist väikesel alal.

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. hydrate-80
EAN N/A
Kaal 0.6300
Mõõdud / Maht 500 ML / pudel
Päritolumaa Suurbritannia
ADR Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.