Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Roostetäppide eemaldaja Bilt Hamber Korrosol 5 l

Saadavus: Laos

79,80 €

Kiirülevaade

Kontrollitud pH-ga mitteleeliselise roostetäppide eemaldaja, metalli sisaldavate osakeste mis saastavad suuremat osa maantee sõidukitest ohutu ja tõhus eemaldaja.

või

Kirjeldus

Korrosol on võimas pH-ga tasakaalustatud roostetäppide eemaldaja, mis eemaldab kergesti sõiduki värvipinnast metallosakesed. Peaaegu kõik sõidukid on sel viisil saastunud, kuna metalliline saaste tekib sõiduki piduri pindadest, tööstuslikust saastest ja raudtee vagunitest. Oluline on eemaldada saaste värvi pindadelt, sest rooste - ja korrosioon süvendab metallilist osakest, mis põhjustab värvkile riknemist.

Korrosol soovitame kasutada enne savipesu, see on äärmiselt kiire protsess – kandke toode pihustiga ja jätke reageerima – saastatuse olemasolul tekib sügavlillakas värvus – see on kelatsiooniprotsessi kõrvalmõju, ning täielikult loputatakse osakesed lihtsalt kerge hõõrumise abil veega või survepesuriga maha. Värvipind tundub märkimisväärselt siledam ja on valmis valmis töötlemiseks savipesu, poleerimispasta või vahaga.

Korrosoli võite kasutada ka kergema või pindmise korrosiooni eemaldamiseks. Korrosol võimaldab raudoksiidi vees lahustuda ja kiiresti korrosiooni eemaldada.

Omadused:
  • Mittehappeline mitteleeliseline saaste eemaldus sprei.
  • 1-liitrine Korrosol on varustatud päästikpihustiga, et seda oleks hõlpsam kasutada.
  • Lihtsalt kasutatav värvimuutev koostis.
  • Puhastab ilma puuduseta.

Kasutamine

  1. Kasuta jahedatel pindadel.
  2. Enne kasutamist katsetage väikesel vähenähtaval alal.
  3. Pihustage kergelt üle parandatava lõigu. Reaktsiooniaeg sõltub temperatuurist tavaliselt 15 sekundit kuni 5 minutit. Korrosoli toimimisprotsessi näitab värvimuutus selgest kuni sügavlillani.
  4. Kui värvimuutust ei süvene, saate selle ala survepesuriga pesta või maha loputada, kui eemaldate pindmist korrosiooni värvimata pindadel kasutage pintslit pärast Korrosoli värvimuutust.
  5. Kui korrosioon ei eemaldu esimesel korral, soovitame protsessi korrata.

Kroomitud plastist veljekeskkapslite või kroomplastist või kroomlakitud pindadel ei soovitata kasutada, kuna liiga õhuke kiht võib eemalduda.

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. 5ltr korrosol
EAN N/A
Kaal 6.0000
Mõõdud / Maht 5 l / kanister
Päritolumaa Suurbritannia
ADR Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test