Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Veljepuhastusvahend Bilt Hamber Auto-Wheel 1 L

Saadavus: Laos

18,50 €

Kiirülevaade

Võimas veepõhine mittehappeline ega mitteleeliseline puhasti valu -, alumiiniumi - ja terasvelgedele, mis on disainitud nii, et see puhastaks sügavutil isegi kõige määrdunumad sõidukiveljed ka minimaalse töötlemisega.

või

Kirjeldus

Bilt-Hamber Auto-Wheel on tasakaalustatud pH-ga, suure aktiivsusega veljepuhastaja, mis on ette nähtud sügavalt puhastama isegi kõige määrdunumat velge ning minimaalse töötlemisega.

Happepõhised veljepuhastajad on väga tõhusad, kuid võivad kahjustada sulamit, kui on tekkinud kaitselaki kahjustus. Samamoodi võib leeliseline või katoolne rattapuhastus kahjustada substraate sarnasel viisil.Valuvelgi pommitavad kuumad osakesed, mis eemalduvad pidurdades piduriklotsidest – kõige hävitavamad neist on metallilised ja rauapõhised, kuna need on kuumad, sulavad nad lakipinda ning tuhanded osakesed koos tekitavad kareda ja väga sobiva pinna, et praht ja saaste sinna kinni jääks ja neid on raske puhastad.

Happepõhised puhastusvahendid on tavaliselt kõige efektiivsemad, kuna vähendavad metalliosakesi, mis võimaldavad neid lakist vabastada. Bilt-Hamber Auto-Wheel pakub sama vabastusfunktsiooni, kasutades ainulaadset kelaadimisprotsessi, mis muudab raua osakesed vees lahustuvaks. Koos tugeva rasvaeemaldusega tagab Bilt-Hamber Auto-Wheel ohutu tõhusa velgede puhastamise.

Pakend

1 liitrine Auto-Wheel on varustatud pumppihustiga.

Kasutamine

Enne kasutamist
  1. Always test on small scale before use in a discrete area (rear face of wheel) .
  2. Use on cool surfaces.
Kasutamine
  1. Pihustage vabalt üle kogu rattapinna, tagades servade jm hea katte.
  2. Reaktsiooniaeg oleneb temperatuurist, tavaliselt on piisav 1-5 minutit, kelaadimisprotsessi näitab värvuse muutus selgest kuni sügavlillani.
  3. Kui Auto-Wheel värv on muutunud sügavlillaks peske rattad survepesuga või loputage, väga määrdunud rattaid soovitame enne loputamist puhastada pehme harjaga.
Ettevaatusabinõud
  1. Auto-Wheel pesuvahendit on ohutu kasutada mitmesugustel pindadel, sh värvid, lakid sulamid ja teras, kuid enne kasutamist soovitame kontrollida sobivust.
  2. Kroomitud välimusega plastpinnad või plastist velje keskkapslid võivad olla valmistatud aktiivsest materjalist või kleebistega kaetud - palun hoidke vahendit kasutades nendest pindadest eemale.

Video

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. auto-wheel
EAN N/A
Kaal 1.2000
Mõõdud / Maht 1L / pudel
Päritolumaa Suurbritannia
ADR Ei

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test