Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Abrasiivne poleerimispasta Virtus 487 Extreme Ultra Definition Cut & Polish 500 ml

Saadavus: Laos

42,50 €

Kiirülevaade

Poleerimissüsteem keskmiste ja sügavate defektide (P1200-P1500) eemaldamiseks värvitud ja geelkattel pindadelt.
või

Kirjeldus

See on poleerimissüsteem keskmiste ja sügavate defektide (P1200-P1500) eemaldamiseks värvitud ja geelkattel pindadelt. Seda saab kasutada nii pöörlevate kui ka orbitaalpoleerijatega. Suurepärane vanade, värske ja kriimustuskindlate värvide puhul. Suurepärane Ultra High Solid (pehme) läbipaistva kattega. Jätab sädeleva lõpptulemuse ilma hägude ja hologrammideta.

Võib kasutada kõigil autovärvidel, näiteks: traditsiooniline läbipaistev kate ja madala lenduvusega Ultra High Solid, õhukuivatatav läbipaistev kate, kriimustuskindel läbipaistev kate ja kõik originaalvarustusega värvid. Ideaalne plastikute ja polükarbonaadi jaoks.

Omadused

  • Toode ei varja defekte, kriimustusi ja hologramme kosmeetiliste õlide või täiteainetega, vaid eemaldab need püsivalt.
  • 497 on uuritud ja välja töötatud kiireks ja puhtaks toimimiseks ilma vee lisamiseta. Võimaldab defektide eemaldamist lihtsalt kontrollida. Vähendab poleerimisaegu. Vahade kasutamine hologrammide varjamiseks pole vajalik.
  • Sisaldab silikooni ja ammoniaaki.
  • Madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus.
  • Ei ole ärritav, kahjulik ega tuleohtlik.

Kasutamine

Pöörleva poleerijaga

Paremaks abrasiivseks toimeks kasutage 487 EXTREME koos VAHTVILLA PADJAGA või pruuni lõikava vahtkummipadjaga 352 PRUUNI LÕIKAVA VAHUPADJAGA kiirusel 1200-1800 p/min.

Hägude, haloefektide ja hologrammide puudumiseks kasutage 487 EXTREME koos pruuni lõikava vahtkummipadjaga 352 PRUUNI LÕIKAVA VAHUPADJAGA kiirusel 1200-1800 p/min või kollase poleerimisvahu padjaga 352 KOLLASE POLEERIMISVAHUPADJAGA.

Orbitaalse poleerijaga

Kiireks abrasiivseks toimeks kasutage 487 EXTREME koos 361 VAHTVILLA PADJAGA või halli lõikava vahtkummipadjaga 352 HALLI LÕIKAVA VAHUPADJAGA (P1200).

Kasutage koos kollase poleerimisvahu padjaga 352 KOLLASE POLEERIMISVAHUPADJAGA või musta viimistlusvahu padjaga 352 MUSTA VIIMISTLUSVAHUPADJAGA, et taastada maksimaalne sära ilma hägususteta ja hologrammideta. On võimalik kasutada 487 EXTREME'i koos VALGE LÕIKAVA MIKROKIUD PADJAGA, et saada hea lõike toime koos väga kõrge lõpptulemuse läikega.

Video

Lisainformatsioon

Tootja Virtus
Toote art. nr. 487.1517.12
EAN N/A
Kaal 0.5700
Mõõdud / Maht 500 ml / pudel
Päritolumaa Itaalia

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test