Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Abrasiivne poleerimispasta Virtus 497 Ultra High Definition Ultra Fast Cut Polish 1L

Saadavus: Laos

61,00 €

Kiirülevaade

Ultra kiire lõikav ultrakõrge eraldusvõimega üheastmeline abrasiivne poleerimispasta. See on poleerimissüsteem keskmiste ja sügavate defektide (P1000-P1200) eemaldamiseks värvitud ja geelkattel pindadelt.
või

Kirjeldus

Ultra kiire lõikav ultrakõrge eraldusvõimega üheastmeline abrasiivne poleerimispasta.

See on poleerimissüsteem keskmiste ja sügavate defektide (P1000-P1200) eemaldamiseks värvitud ja geelkattel pindadelt. Seda saab kasutada nii pöörlevate kui ka orbitaalpoleerijatega. Suurepärane vanade, värske ja kriimustuskindlate värvide puhul. Suurepärane Ultra High Solid (pehme) läbipaistva kattega. Jätab sädeleva lõpptulemuse ilma hägude ja hologrammideta.

Võib kasutada kõigil autovärvidel, näiteks: traditsiooniline läbipaistev kate ja madala lenduvusega Ultra High Solid, õhukuivatatav läbipaistev kate, kriimustuskindel läbipaistev kate ja kõik originaalvarustusega värvid. Ideaalne ühepäevaseks tööks geelkattel.

Omadused

  • Toode ei varja defekte, kriimustusi ja hologramme kosmeetiliste õlide või täiteainetega, vaid eemaldab need püsivalt.
  • 497 on uuritud ja välja töötatud kiireks ja puhtaks toimimiseks ilma vee lisamiseta. Võimaldab defektide eemaldamist lihtsalt kontrollida. Vähendab poleerimisaegu.
  • Sisaldab silikooni ja ammoniaaki.
  • Madal lenduvate orgaaniliste ühendite sisaldus.
  • Ei ole ärritav, kahjulik ega tuleohtlik.

Kasutamine

Pöörleva poleerijaga

Paremaks abrasiivseks toimeks kasutage 497 ULTRA KIIRET LÕIKAMIST koos 360 VAHTVILLA PADJAKS või pruuni abrasiivse käsnaga padjaga 352 PRUUNI LÕIKAVA VAHUPADJAGA kiirusega 1200-1800 p/min.

Hägude, haloefektide ja hologrammide puudumiseks kasutage 497 ULTRA KIIRET LÕIKAMIST koos 352 PRUUNI LÕIKAVA VAHUPADJAGA kiirusega 1200-1800 p/min või kollase poleerimisvahu padjaga 352 KOLLASE POLEERIMISVAHUPADJAGA.

Orbitaalse poleerijaga

Kiireks abrasiivseks toimeks kasutage 497 ULTRA KIIRET LÕIKAMIST koos 361 VAHTVILLA PADJAGA või halli lõikava vahu padjaga 352 HALLI LÕIKAVA VAHUPADJAGA (P800) või pruuni lõikava ja poleeriva vahu padjaga 352 PRUUNI LÕIKAVA JA POLEERIVA VAHUPADJAGA (P1200).

Kasutage koos kollase poleerimisvahu padjaga 352 KOLLASE POLEERIMISVAHUPADJAGA või musta viimistlusvahu padjaga 352 MUSTA VIIMISTLUSVAHUPADJAGA, et taastada maksimaalne sära ilma hägususteta ja hologrammideta. Ärge kasutage liiga palju toodet.

Lisainformatsioon

Tootja Virtus
Toote art. nr. 497.1007.12
EAN N/A
Kaal 1.1450
Mõõdud / Maht 1 l / pudel
Päritolumaa Itaalia

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test