Ostukorv:

0 tk - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Rohkem vaateid

Rooste eemaldaja Bilt Hamber Deox-Gel 1 kg

Saadavus: Laos

Tavahind: 23,50 €

Special Price 21,15 € (-10%)

Kiirülevaade

Rooste eemaldamise geel korrosioonikaitseks ja eemaldamiseks.

või

Kirjeldus

deox-gel on viskoosne, väga tiksotroopne rooste eemaldaja, mis on ette nähtud korrosiooni eemaldamiseks pindadel või esemetel, mis on liiga suured, et neid deox-C vannis saaks pesta. Koos viskoossuse suurendajate ja säilitusainetega on deox-geeli toimeained kahjutud, mittetoksilised ja biolagunevad.

Abrasiivsed puhastusmeetodid, näiteks lihvimine, liivapaberi või survepesuriga puhastamine, eemaldavad korrodeerunud alad ümbritseva terase. On tõestatud, et survepesuriga puhastamise tagajärjel tekkiv ränipuru tekkimine põhjustab varakult katte purunemist, korrosiooni ja mehaanilist kulumist. Räbu baasil toimivad survepesuvahendid sisaldavad kõik raskemetalle, mis avatud otsikuga survepesuseadmetes kasutamisel eraldavad tolmu, mis võib sisaldada nende elementide kahjulikku taset. Deox-geeli kasutamine välistab õhukeste terasprofiilide moonutamise ohu, mis võib tuleneda survepesuriga puhastamise protsessist.

Omadused
 • Paks geel klammerdub vertikaalsete pindade külge.
 • Mürgivaba ja ohutu kasutada.
 • Ei vaja pidevat tähelepanu - säästab väärtuslikke töötunde.
 • Kahjutu, mittetoksiline ja biolagunev.
 • Tagab puhta palja metalli viimistluse.
 • Ei hävita ega moonuta õrna terast.
 • Kahjutu klaasile, plastile, alumiiniumile ja kroomile.
 • Kõrvaldab kinni jäänud terakesed – survepesuga sageli kaasnev probleem, mis võib põhjustada katte enneaegse purunemise.

Kasutamine

 1. Töödeldav ala tuleb harjata traatharjaga või abrasiivpaberi või traatvillaga. Sel viisil pinna korrosiooni nihutamine kiirendab protsessi, võimaldades deox-geelil tungida aukudesse ja eemaldada korrosioon, mida abrasiivsed meetodid ei suuda.
 2. Eemaldage põhjalikult rasv mineraalpiirituse (lakibensiin) või muu lahusti abil.
 3. Peske ala kuuma seebiveega ja pühkige kuivaks.
 4. Kandke pintsli, kellu või spaatliga peale paks EVEN-kiht (kuni 4 mm raskem rooste = paksem kiht) deox-geeli ja laske 30 - 120 + minutit seista. Raske / keskmine rooste võtab kauem aega, kuni 12–48 tundi, järgige allolevaid lisajuhiseid.
 5. Piirkonna hõõrumiseks sel ajal, kui geel on peal, kasutage tugevalt traatharja või kasutage eelistatavalt abrasiivset lappi. Kroomitud pindade töötlemisel kasutage jäikade harjastega plastist harja või hambaharja.
 6. Pese puhta veega ja nühkige korralikult tugevate harjastega harjaga - veenduge, et pind oleks täielikult geelijääkidest vaba.
 7. Korrosiooni püsimisel korrake alates 3. sammust.
Tugev rooste eemaldamine

Kui deox-geel jätta tugeva korrosiooni eemaldamiseks peale pikaks ajaks kuni 12–48 tunniks ja siis katta pealekantud geel toidukile vms-ga, hoiab see ära kuivamise, mis võimaldab geelil jääda aktiivseks ja kergesti mahapestav olla ka 48 tunni pärast. Ärge selle aja jooksul geeli katsuge. Pärast töötlusperioodi eemaldage geel ja nühkige pind jäiga harjastega harja ja rohke veega puhtaks - korrodeerumise korral korrake seda. Pange tähele, et kohe pärast geeli eemaldamist võib pind tunduda korrodeerunud/roostes – küürimis-/veega loputusprotsess vabastab tõstetud oksiidid ja on oluline etapp. Tavaliselt piisab kahest pealemäärimisest isegi kõige tugevama korrosiooni tekkimiseks. Kuivatage koht paberrätiku, suruõhu või kuumaõhupüstoliga ja värvige kohe.

Pärast töötlemist

Kui pikaajalist kaitset ei saa koheselt rakendada, tuleb eemaldatud esemeid koheselt töödelda atom-maciga. Pinnad tuleks värvida nii kiiresti kui võimalik. Bilt- Hamber electrox on ideaalne esimene kiht, mis kantakse deox-geeliga töödeldud pinnale.

Lisainformatsioon

Tootja Bilt Hamber
Toote art. nr. 1kg-tub-deox-Gel
EAN 0765829559121
Kaal 1.1000
Mõõdud / Maht 1 kg / pudel
Päritolumaa Suurbritannia

Toote märksõnad

Kasutage tühikuid märksõnade eraldamiseks. Kasutada ülakoma (') fraaside jaoks.